2021-07-26 Адміністрація

Торговий центр «Привокзальний» Instagram Facebook

З відкриттям нового Приміського вокзалу зросла стихійна торгівля по вул. Городоцькій, тому за ініціативою міської ради, з метою поліпшення обслуговування населення товарами народного вжитку та ліквідації стихійної торгівлі на території ВАТ «Фіакр» був запроектований торговий центр.

Торговий центр створювався для організації торгівлі промисловими товарами, ліквідації стихійної торгівлі та збільшення надходження коштів у районний бюджет.

Торговий центр «Привокзальний» відкрився 15 квітня 2004 року і з того часу жителі та гості міста Львова мають змогу здійснювати тут покупки.

Із моменту свого відкриття ТЦ «Привокзальний» став користуватись великим попитом, тому зразу було здійснено розробку проекту по його розширенню та покращенню. Другий поверх торгівельних павільйонів та санвузли було відкрито 15.08.2006 р., а згодом у 15.12.2009 р. було відкрито ще й двох поверховий торгівельний пасаж.

Чистота території, справність електричних мереж та обладнання щоденно підтримують технічні працівники. Охорону громадського порядку та охорону приміщень здійснює охоронна агенція.

Адміністрація Торгового центру завжди йде на зустріч підприємцям і створює усі необхідні умови для як найкращої організації торгівлі. Надається допомога в поточному ремонті приміщень. Надаються юридичні консультації по організації торгівлі. Періодично подається реклама ТЦ «Привокзальний» через засоби масової інформації.

Для належного функціонування та покращення умов торгівлі адміністрація торгового центру постійно здійснює моніторинг за санітарним та технічним станом приміщень.

Основними перевагами Торгового центру «Привокзальний» є:

  • зручне місце розташування, близькість до Приміського вокзалу та продуктового ринку;
  • велика кількість автобусних маршрутів, що проходять біля торгового центру;
  • компактність забудови.

Для постійного залучення нових відвідувачів, а отже й потенційних клієнтів адміністрація здійснює постійне розміщення зовнішньої та внутрішньої реклами на щитах та касетонах. Звукова реклама по гучномовному зв'язку. Реклама на ТБ та радіо. Оформлення інтернет сторінки.

Торговий центр - це:

  • 396 торгівельних об'єктів;
  • місце праці близько 1000 чоловік;
  • порядок на прилеглій території;
  • 900 тис. грн. податків та зборів до бюджету міста - щорічно.

Адміністрація Торгового центру «Привокзальний» постійно працює над покращенням якості обслуговування покупців та розширенням асортименту промисловї продукції та послуг.